Przesyłki i Zwroty

Ile czasu zajmuję przesyłka?

1-2 dni na terenie Polski. 5-7 dni za granicę.

Czy mogę zwrócić produkt?

Tak, nawet używany. Od czasu dostarczenia towaru masz 30 dni na podjęcie decyzji… czy produkt działa tak jak oczekiwałeś. Jeżeli nie jesteś w 100% zadowolony dostaniesz od nas pełen zwrot pieniędzy.

Minęło już dwa tygodnie? Gdzie jest moja paczka?

Prosimy o kontakt. Wyjaśnimy sprawę z kurierem i w razie nieodnalezienia paczki, wyślemy produkt na nowo.

Bezpieczeństwo

Czy PerlaBlanc jest bezpieczna?

Tak, nasz produkt nie zawiera nadtlenku wodoru ani nadboranu sodu ani też żadnego innego związku chemicznego który może wytwarzać nadtlenek i osłabiać szkliwo.

Kto nie powinien wybielać zębów?

Próchnica lub pęknięcia zębów powinny być wyleczone przed rozpoczęciem kuracji. Nie zaleca się używania produktu przez kobiety w ciąży lub karmiące. Produkt nie może być stosowany przez osoby poniżej 16 roku życia. Przed rozpoczęciem wybielania zalecana jest wizyta u stomatologa.

Mam bardzo delikatne zęby/dziąsła, czy wybielanie będzie boleć?

Nie, wybielacze Perla Blanc nie zawierają nadtlenku wodoru i bardzo delikatnie wybielają zęby.

Do czego jest aktywator światła?

Specjalnie przygotowane niebieskie światło aktywuje i przyśpiesza wybielanie przez rozszerzanie porów szkliwa, co ułatwia substancji wybielającej wyciągnięcie z zębów głębokich przebarwień.

Wybielanie

Ile zajmie cały proces wybielania?

Bez względu czy wybielanie jest przeprowadzane u dentysty czy w domu, jest to bardzo stopniowy proces. W zależności od typu i głębokości przebarwień, u niektórych ludzi widać będzie dramatyczne zmiany już po kilku dniach, a u innych dopiero po kilku tygodniach. Im bardziej zęby są żółte (od kawy/herbaty itp.) a nie szare (zazwyczaj od antybiotyków) tym szybsze będą rezultaty. Szare szkliwo takie jak na przykład od przebarwień spowodowanych tetracykliną są niesamowicie ciężkie do usunięcia i zazwyczaj znikają dopiero po systematycznym wybielaniu przez kilka tygodni.

Czy zęby pozostaną białe?

Zmiana koloru zębów po użyciu produktu jest stała. U osoby która unika pokarmów przebarwiających, zęby pozostaną białe bardzo długo. Niestety, pijąc dalej kawę, herbatę, wino, paląc itp. nasze zęby będą znowu żółknąć. Na szczęście, Perla Blanc to produkt naturalny który nie zawiera związków chemicznych które niszczą szkliwo, i można go stosować tak często jak potrzebujemy. Tak więc nawet przy nałogowym spożyciu np. kawy (ehem….) zawsze łatwo jest przywrócić zęby do ich idealnego stanu.

Co powoduje przebarwienia zębów?

Jest wiele powodów. Najczęściej jest to naturalny efekt starzenia się i konsumpcji mocno barwionego jedzenia/picia. Bardziej skomplikowane powody przebarwień to efekt fluorku albo tetracykliny.

Czy korony i licówki też się wybielą?

Nie, wybielanie działa tylko i wyłącznie na naszych naturalnuch zębach. Licówki są porcelanowe i nie przepuszczają substancji wybielającej. Tak więc, wybielanie ani im nie szkodzi ani nie pomaga.

Mam krzywe zęby. Czy nakładka na zęby będzie pasować?

Tak, nasze nakładki są zrobione z elastycznego silikonu i zaprojektowane tak aby dostosowały się do każdego typu uzębienia.

Czy nie lepiej jest mi użyć pasty wybielającej?

Kluczem do pomyślnego wybielenia zębów jest długotrwały kontakt substancji wybielającej z zębami, i wyciągnięcie głębokich przebarwień z zębów. Wybielanie pastą jest możliwe jest to jednak proces niesamowicie długi, żmudny i niestety usuwający tylko płytkie przebarwienia.