Krok 1

Włóż baterie lub jeżeli baterie są już w środku, usuń folię ochronną. Mały plastikowy dysk chroni lampę przed włączeniem się i rozładowaniem podczas wysyłki.

Step 1

Krok 2

Połącz silikonową nakładkę z lampą. Upewnij się że silikonowy rowek nakładki trzyma lampę z każdej strony. Przy poprawnym połączeniu, lampa nie rozłączy się od nakładki podczas wybielania.

Step 2

Krok 3

Nałóż cienką warstwę żelu na górną i dolną część nakładki, rozmazując go po ściance tam gdzie nakładka będzie miała kontakt z zębami. Nie używaj za dużo. Jedna tubka powinna starczyć na co najmniej pięć sesji wybielających.

Step 3

Aby wzmocnić rezultaty…

Po wybielaniu zębów, pory szkliwa są rozszerzone i przez to bardziej podatne na przebarwienia. Aby wzmocnić rezultaty zaleca się wyeliminowanie albo co najmniej zmniejszenie spożycia kawy, herbaty, wina, soków owocowych i tytoniu w ciągu 24 godzin po kuracji.

Krok 4

Włóż nakładkę do ust, zaciśnij szczękę i włącz światło lampy. Jedna sesja wybielania to 45-60 minut. Po zakończeniu wybielania opłucz nakładkę wodą i wytrzyj lampę czystą ściereczką (nie zanurzaj w wodzie!). Przepłucz jamę ustną wodą.

Step 4
Powtarzaj raz lub dwa razy dziennie aż uzyskasz pożądany odcień bieli...

Warto uzbroić się w cierpliwość. Małe stopniowe zmiany w odcieniu bieli są ciężkie do obiektywnego stwierdzenia z dnia na dzień. Tak jak z dietą, nie ma sensu ważyć się codziennie, tak z wybielaniem, bardziej frustruje niż pomaga dopatrywania się zmian z dnia na dzień.

Rekomendujemy zużycie całego żelu stopniowo przez 7-10 dni, i po tym ocenienie rezultatów :).